Nabídka našich
služeb

Voda, topení, plyn, odečty, rychlá pohotovostní služba

VYBERTE SI Z NAŠICH SLUŽEB

Voda
Topení
Kanalizace

Naše společnost provádí všechny druhy vodoinstalatérských prací se zaměřením na rekonstrukce svislých i ležatých rozvodů vody

Plyn
Revize

Provádění komplexních rekonstrukcí rozvodů v panelových domech zasahuje i do oblasti vedení plynu. Pro plnění těchto úkolů máme vlastního revizního technika plynových zařízení.

Regulační technika

V současné době instalujeme zejména měřicí zařízení s možností dálkového odečtu. Zařízení jsou vybavena rádiovým vysílačem,  aby bylo možné provést odečet bez nutnosti vstupovat do bytu.

Měření
Rozúčtování

Ke všem instalovaným měřidlům evidujeme v souladu s legislativou předepsané údaje. Pravidelně jednou ročně zajišťujeme odečty spotřeb vody a tepla našimi vlastními pracovníky.

Odběrná  místa

V důsledku změn vlastnických vztahů, zejména vzniku jednotlivých SVJ, dochází často k situaci, kdy je na jednom odběrném místě studené vody, teplé užitkové vody nebo tepla připojeno více subjektů.

Měření  termokamerou

Naše společnost provádí termografické měření tepelných poměrů rodinných domů, bytů, bytových domů a technologických zařízení profesionální termokamerou Milwaukee M12 TI.

Tepelná čerpadla

Pokud má vaše tepelné čerpadlo správně fungovat, je nutné, aby jej navrhl a nainstaloval skutečný odborník. Naši pracovníci jsou vyškoleni tak, aby poskytovali plně odborné služby. Nejprve je třeba zjistit, jak výkonný systém váš dům potřebuje a jaký typ tepelného čerpadla by byl pro vás nejvhodnější, poté zpracovat projekt. Po nainstalování tepelného čerpadla je třeba nastavit systém tak, aby pracoval optimálně s ohledem na specifické místní podmínky.

Termosolární panely a kolektory CosmoSOL

CosmoSOL solární panely a kolektory jsou řešením pro rychlou a jednoduchou instalaci s navzájem sladěnými komponenty, prvotřídním výkonem a nejlepším poměrem cena-výkon. Informujte se u nás pro detailnější popis a cenovou nabídku.

SPOLUPRACUJEME

Naši partneři, se kterými pravidelně spolupracujeme