Přečtěte si několik vět
o Delmaxu

O NÁS

od založení v roce 1994
se neustále snažíme
zlepšovat naši kvalitu

Naše společnost byla založena v roce 1994 jako dceřiná společnost Bytového družstva Družba v Ústí nad Labem. Bytové družstvo Družba je jediným vlastníkem naší společnosti.

Na počátku své existence pracovala naše společnost téměř výhradně pro svého zakladatele. Tento trend se začal měnit od roku 2000 s nástupem nového vedení společnosti. V současné době poskytujeme cca 50% výrobní kapacity zakázkám mimo BD Družba a stále získáváme nové zákazníky.

V současné době se naše společnost jmenuje DELMAX s.r.o. Od roku 2002 vykazuje naše společnost stabilní  a ziskové hospodaření.

V roce 2013 jsme získali prestižní certifikát „Hodnocení ekonomické důvěryhodnosti“ poradenské agentury BISNODE. Naším cílem je být významnou a vysoce profesionální firmou v našich oborech činnosti.

TROCHA HISTORIE

Zajímáme se o místo, kde podnikáme a jeho historii.

Na obrázku je grafické vyobrazení Spolchemie z roku 1904, kde již lze naši budovu nalézt. Můžeme konstatovat, že se za posledních 110 příliš nezměnila. Stále má charakteristickou červenou barvu a střechu se čtyřmi arkýři.

  • Výbor SVJ
    Společnost Delmax s.r.o. nám realizovala vertikální rozvody teplé a studené vody. Současně jsme realizovali i výměnu odpadů. Průběžně nám provádí i pohotovostní servis. Vždy jsme byli s firmou Delmax spokojeni.
    Výbor SVJ
    SVJ Lisztova