Termosolární kolektory

Termosolární kolektory

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Termosolární panely a kolektory CosmoSOL

CosmoSOL solární panely a kolektory jsou řešením pro rychlou a jednoduchou instalaci s navzájem sladěnými komponenty, prvotřídním výkonem a nejlepším poměrem cena-výkon.

CosmoSOL Bluetec solární panely a kolektory charakterizují nejvyšší třídu v oblasti hliníkových rámových solárních kolektorů. Rychlá a spolehlivá montáž na šikmých a plochých střechách se provádí příslušnými montážními sadami. Hliníkové rámové solární panely a kolektory CosmoSOL Bluetec (SFK21 - SUNMASTER) patří mezi univerzální střešní solární panely, a lze je namontovat na střechu paralelně (rovnoběžně) nebo v navýšeném úhlu ke sklonu střešní plochy nebo volně instalovat v zahradě.

CosmoCELL E Duo zásobníky ohříváné vody jsou podle DIN 4753 smaltované a nabízejí dokonalou ochranu proti korozi - ve spojení s anodickou katodickou ochranou nebo anodou na cizí proud. Zásobník je určen hlavně k přípravě teplé užitkové vody za přijatelné náklady při využití spojení a kombinace s jiným zdrojem topné vody (solární systém, kotel, tepelné čerpadlo).

Solar-Panels