Tepelná Čerpadla

Tepelná Čerpadla

Vitocal-200-G_00014

Tepelná čerpadla

Tepelné čerpadlo vytápí váš dům a poskytuje vám veškerou teplou vodu, kterou potřebujete. Za teplého počasí může naopak váš dům chladit. Tepelná čerpadla nezabírají příliš mnoho místa a nevyžadují prakticky žádnou údržbu ani doplňování paliva, protože jsou plně automatická. Tepelná čerpadla jsou energeticky i finančně úsporná. Ve srovnání s tradičními vytápěcími systémy můžete ušetřit více než 50 % nákladů na vytápění. Zvýhodněná sazba za odběr elektrického proudu se vztahuje na celou domácnost. Náklady na pořízení tepelného čerpadla se tak zpravidla vrátí za několik let.

Pokud má vaše tepelné čerpadlo správně fungovat, je nutné, aby jej navrhl a nainstaloval skutečný odborník. Naši pracovníci jsou vyškoleni tak, aby poskytovali plně odborné služby. Nejprve je třeba zjistit, jak výkonný systém váš dům potřebuje a jaký typ tepelného čerpadla by byl pro vás nejvhodnější a zpracovat projekt. Po nainstalování je pak třeba nastavit systém tak, aby pracoval optimálně s ohledem na specifické místní podmínky.


Možnosti zapojení tepelného čerpadla do topného systému jsou široké. Je možné podlahové i radiátorové vytápění, je možné je kombinovat s jinými způsoby ohřevu (kotle, kolektory) a je možné je využít i pro dohřívání například bazénu a tím prodloužit "koupací sezónu".

SAMSUNG
Air-water_indoormodules

Každá instalace je originální a vyžaduje individuální přístup. V případě zájmu se na nás obraťte, vyprojektujeme vám nejlepší možné řešení.