O Delmaxu

Naše společnost byla založena v roce 1994 jako dceřinná společnost Bytového družstva DRUŽBA v Ústí nad Labem. Bytové družstvo DRUŽBA je jediným vlastníkem naší společnosti.

 

Na počátku své existence pracovala naše společnost téměř výhradně pro svého zakladatele. Tento trend se začal měnit od roku 2000 s nástupem nového vedení společnosti. V současné době poskytujeme cca 50% výrobní kapacity zakázkám mimo BD Družba a stále získáváme nové zákazníky.

 

V současné době se naše společnost jmenuje DELMAX s.r.o. Od roku 2002 vykazuje naše společnost stabilní  a ziskové hospodaření.

 

V roce 2013 jsme získali prestižní certifikát "Hodnocení ekonomické důvěryhodnosti" poradenské agentury BISNODE. Naším cílem je být významnou a vysoce profesionální firmou v našich oborech činnosti.

O nás:

Kontakty

Trocha Historie

 

Zajímáme se o místo, kde podnikáme a jeho historii. Pramenů, ze kterých lze čerpat je poměrně málo, proto budeme vděčni za jakoukoli novou informaci.

 

Budova, kde sídlíme byla součástí ústecké chemičky patrně od okamžiku, kdy byla na jejím okraji postavena. Na prvním obrázku je chemička v roce 1858, čtyři roky po svém založení. Tam ještě náš dům není.

 

Na druhém obrázku je grafické vyobrazení Spolchemie z roku 1904, kde již lze naši budovu nalézt. Můžeme konstatovat, že se za posledních 110 příliš nezměnila - stále má charakteristickou červenou barvu a střechu se čtyřmi arkýři.

 

Na třetím obrázku je poloha Delmaxu vyznačena - pro ty, kdo ho na předchozím nenašli...